Komplexní řešení elektroinstalací

V rámci poskytování komplexních služeb realizujeme silnoproudé rozvody NN, instalaci elektrických zařízení do 1000V, jednofázových i třífázových, a to do všech typů objektů. Instalujeme všechny hlavní části elektrických vedení a zařízení v objektech i mimo objekty.

Realizace silnoproudých rozvodů zahrnuje projektovou činnost, pokládku vedení, uzemnění sítí, ochranu před úderem blesku a přepětím, montáž a instalaci rozvaděčů, instalaci zásuvkových a světelných okruhů včetně zajištění revizí a servisu.

Provádíme také přestavby, rekonstrukce a inovace (panelové byty, jádra, půdní vestavby, starší domy a byty, přípojky, výměny a servisy elektroinstalačního materiálu, jističů, rozvaděčů). Na každou novou instalaci i rekonstrukci dodáváme samozřejmě revizní správu o zařízení.

Zabýváme se realizací zákázek jak pro domácnosti, tak i pro firmy či instituce. Pro zakázky většího rozsahu máme k dispozici tým zkušených externích profesionálů / pracovníků.

Našim cílem je navrhnout klientům optimální řešení jejich potřeb za pomoci nejmodernějších postupů, technologií a materiálů s ohledem na cenovou přijatelnost. Používáme kvalitní prověřené materiály a výrobky, abychom mohli garantovat dlouhou záruku a zajistit tak klientům jejich maximální spokojenost.

Specializací naši firmy jsou elektroinstalace v bytových domech (výměna HDV, elektroměrových skříní, kamerových systému, dorozumívací techniky, anténích a satelitních rozvodů, opravy a montáž hromosvodu, montáž a údržba proti požárních přepážek).

Realizace provádíme také na klíč tj. vč. zednických, malířských, popř. úklidových prací

Disponujeme zkušeným týmem pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolováni a přezkušováni ze své odbornosti.

jaká je cena elektroinstalace v rodinném domě?

Pro Vaši představu uvádíme orientační ceny instalace pro rodinný dům:

 • Průměrná cena montáže silnoproudu (230V) - práce na jednom patře RD 200m2 je 7.500,- až 15.000,-
 • Orientační spotřeba elektroinstalačního materiálu - kabeláž,  přístrojové krabice atp.  15.000,- až 40.000,-
 • Trvání elektroinstal. prací na jednom  patře je cca  5-10 dnů, podle typu materiálu (pórobeton, pálená dutinová cihla, litý beton) typ materiálu, množství   a délka drážek ovlivňuje délku práce a výslednou cenu.
 • K této ceně je nutné připočítat cenu rozvaděče, jističů, vypínačů, zásuvek a svítidel včetně žárovek.

jak postupujeme?

 1. S objednavatelem prací se sejdeme v objektu a na základě výkresové dokumentace rozvrhneme zakreslením tužkou na stěnách jednotlivé zásuvky a vypínače. Objednavatel tak získá jasnou představu co kde a jak bude a umožní mu to v průběhu 1 týdne se zamyslet nad úpravami.
 2. Cca po jednom týdnu se opět cetkáváme na místě, probereme znovu rozvržení a doladíme detaily. Provedeme nafocení a zakreslení do dokumentace. Rozvrhneme technologii vedení kabeláže a trasy.
 3. Objednavateli vypracujeme na základě získaných informací předběžnou cenovou kalkulaci, která bude rozdělena do fází:
  • sekání kabelových rozvodů, vykroužení otvorů pro zásuvky a vypínače
  • realizace kabeláže, cena kabeláže, instalace rozvaděče
  • Instalace přístrojů, osazení zásuvkami a vypínači, osazení rozvaděčů
  • Instalace svítidel

Naše firma je pojištěna z odpovědnosti za škodu vzniklou k jinému subjektu v souvislosti s prováděnými činnostmi.

Na provedené práce poskytujeme záruku až 60měsíců. Na každou zakázku vypracujeme položkově zpracovanou cenovou nabídku, která bude v případě realizace díla závazná.

Poptávkový formulář

Zašlete nám ke zpracování nezávaznou poptávku.

Aktuality

Obchodníci ročně přijdou až o 9 miliard korun

Počty krádeží v českých obchodech razantně narůstají. Obchodníci ročně přijdou až o 9 miliard korun. Počty krádeží v českých obchodech razantně ...

Profi alarm nebo levná sada?

PROFI alarmy vs. levné sady  Jistě jste se setkali při výběru EZS s levnými GSM sadami. V čem je jejich nevýhoda? Po dokončení stavby a zařizování ...

Povinnosti správce kamerového systému

Jaké jsou povinnosti správců provádějících zpracování osobních údajů pomocí kamerových systémů? Úřad pro ochranu ...

zobrazit vše »

Reference

Město Dvůr Králové nad Labem

Rozšíření MKDS ve Dvoře Králové

Dítě Logistic s.r.o.

CCTV - kamerové systémy

AKT plastikářská technologie s.r.o.

CCTV - kamerové systémy

zobrazit vše »